♦Příbehy♦•

Jiný Život-2 kapitola

1. května 2012 v 0:13 | •Nick-Čipera•

Celá jsem ztuhla.Po chvíli jsem si řekla ,,je to jen listí".Ale rychle se to zhlasovalo.Více a více.Otočila jsem se a koukala se kolem sebe.Něco se kolem mně míhlo.A pak znova a znova.Pomalu jsem se zvedla.Rozhodla jsem se že raději odejdu.Mrtví chcou mít asi klid.Možná tu nejsem vítaná.Pomaličku jsem zrichlovala tempo svojí chůze.Třepali se mi ruce.Uslyšela jsem jak něco spadlo.Došla jsem k bráně a otevřela ji tak aby nevrzala.Při zavírání jsem spatřila svůj řetízek na zemi.Zklouznul mi z ruky.Nechala jsem ho tam a odešla domů.
Zebrala jsem si zapisník na poznámky a četla.Zítra píšeme test.Nemám náladu se to učit.,,Sarah večeře"Volala mně Monna.Naše nevlstní...Dáse říct teta.Maminčina nejlepší kamarádka.Známe ji už od malička.Naši rodiče nemněli ani jednoho souruzence.Ale Monna patří k nám do rodiny.Je jediná která nám zbila.Sešla jsem dolů po schodech Monna seděla u stolu.Přisedla jsem si k ní.,,Nevíš kde tvůj bratr William?"Každý den není doma.Ano od smrti rodičů se hodně změnilo.A nejvíce se změnil William mů 15 letý bráška.,,Ne, nebude zase venku?"Venku bývá pomněrně hodně často ale se špatnýma společníkama.
Po večeří jsem se zase "uklidila" do pokoje.Seděla jsem na posteli a prohlížela si fotky.Uslyšela jsem kroky po schodech.Pak zavíraní dveří.,,Monno,už přišel William"?Nikdo se neozíval.Asi už spí.Šla jsem se tedy podívat do Williamovoho pokoje.,,Co zase chce?"Ozvalose od Willa.,,Jen jsem se byla ujistin že jsi v pořádku."Stoupla jsem si k němu blíž.Smrděl po alkoholu.,,Wille, smrdíš po alkoholu, ty jsi zase pil?"
,,Nejsi moje matka.Běž pryč, prosím a zavři za sebou dveře."Naštvala jsem se tuhle větu jsem už slyšla za tenhle týden asi už 20x a furt stejně mi lezla na nervy.Sebrala jsem se a raději odešla.Šla jsem směrem do sprchy a pak následovala postel.

•Jak byses zachvala ty k Williamovi?
•Bylo to doopravdy listí?
•Připomínatí tento příběh nějakou knížku? :D

Jiný Život-1 kapitola druhá čast první kapitoly! :D

30. dubna 2012 v 20:16 | •Nick-Čipera•

Po škole jsem zamířila k lavičce.Potřebovala jsem si na chvíli sednou, a ještě zapsat pár poznámek do sešitu.Byla jsem na samém konci lavičky začtená do poznámek.Ucitěla jsem jak si vedle mně někdo seda.
,,Tak mi už konečně řekneš co máš za lubem,Sarah?"Byla to Emma.Myslela jsem že ji nepotkám.,,Ne.!"
Nemůžu ji to říct to co pro mně dělá ji to prostě nemůžu říct, potřebuju tam jit a to sama.,,Sarah,prosím"!
Udělala smutné oči.A v tu chvíli mi došlo co se stane když ji to neřeknu.Přestane se semnou bavit a já bych tu na škole už nikoho nemněla kromně svého bratra a Emily(Kamarádka).,,Dobře, jdu na hrob rodiču."Čákam co mi na to řekne.,,Děláš si srandu?Konečně se z toho dostáváš.Proč bys tam chodila.Chápu jsou to tvojí rodiče ale proč bys tam zase šla?!"Šlo vidět že se po téhle větě Emma zadýchala.
,,Naši mají dneska vyročí, proto tam chci jít."Trochu se mi dostaly slzy do oči.Rychle jsem si je přetřela.
,,Aha, to jsem nevěděla.Tak to chápu.Mám jít s tebou?"Konečně to pochopila.,,Ne chci jít sama.Ale potřebuji koupit kytici,ale květinářství je zavřené."Nakonec jsme to s Emmou vyřešili.Jeli jsem do druhého kvetinářství které je až moc daleko od našeho města.Kytici mám.Teď už tam jenom zajít.
Stála jsem před velkou šedou bránou. Kde bylo napsané. ,,Hřbitov" pomalu jsem se k bráně břiblížila a dotkla se kliky.Pomaličku jsem ji otevírala.Brána nehorázně vrzala.Vešla jsem a rozhledla jsem se jestli tu někdo je.Nikdo tu nebyl, jsem tu sama. Šla jsem pomalu na hrob k rodičům.Furt rovně dál a dál až úplně na konec.Když jsem tam došla přečetla jsem si nápis ,,Zde leží Elena a Frenk Marliinovi" V tu chviíl jsem si klekla a položila kytici.Vdáli jsem uslišela nějaký šramot.

•Co To Sarah slyšela?
•O čem bude tento příběh?
•Volná konverzace!

Jiný Svět-První kapitola(Polovina první kapitoly.

24. dubna 2012 v 21:15 | ♦•Nick-Čipera♦•
,,Noták dělej..."Říkala jsem si sama pro sebe.Za pár minut mi jede autobus a já nejsem ani nachystaná do školy.Naházela jsem tam všechny školní potřeby a utíkala se obout.Po chvíli jsem zjistila že jsem v pižamu.,,Ale ne, já to nestihnu."Mluvila jsem si pro sebe.Dneska tak vyznamný den a já musím zaspat ano.Jako vždy.Po smrti mých rodiču se mi to děje hodně často.Rychle jsme se převlekla.Učesala ale na umití zubů mi fakt nezbyl čas, ani jsem se nenalíčila.Popadla jsem tašku a běžela.

Ve škole jsem potkala Emmu, ot smrti rodičů mi hodně pomohla.,,Je ti už lépe?"Zeptala se mně potichu a trochu se na mne podívala a čekala na mou rekci.Každý den se mně na to ptají.A já furt odpovídám stejně.

Ale nikdy jsem to nemyslela vážně.,,Ano, trochu lípe".Usmála jsem se ale nemyslela jsem to vážně.Mněla jsem chuť se rozbrečet,ale nechtěla jsem aby něco Emma poznala.,,Vážně?Kdyby ne tak mi to kdikoliv řekni,ano?Jsem tu jenom pro tebe!"Odpověděla trochu udiveně ale s oddychem.Emmu mají všichni rádi.Tedy ti kteří ji znají.Emma je strašně hodná duše.Všem by nejraději pomáhala.Je štíhleší postavy s rovními světlýmy vlasy v culíku.,,Já vím."Trochu jsem se zamyslela a v tom jsem si zpomněla že nemám kytku.,,Co bude dneska naše dáma dělat?"Zajímala se Emma.Jako každý jiný den.Popravdě ví že poslední dny jsem trávila zavřná v pokoji dívající se z okna.,,Půjdu nachvíli ven..."Ano vážně půjdu, půjdu rodičům na hrob.Dneska mají vyročí.Chtěla jsem jim tam dát kytku ale květinářství má otevřeno jen od ráno do 12 hodin odpoledne.Teď musím Emmně zalhat.Kdyby zjistila že jdu k rodičům na hrob tak by mi to zatrhla.
,,A kam půjdeš?"Tuhle otázku jsem očekávala.Emma čekala co odpovím.,,Já půjdu...Asi do parku."Emma pozná když žlu.Trochu jsem znehybnla a čekla co odpoví.,,Sama půjdeš do parku?Vždyť do parku nechodíš.Sarah to se mi nějak nezdá, co máš za lubem?"Podívala se na mne vražedným pohledem.Nevěděla jsem co ji mám říct.Naštěstí zazvonilo.,,Emmo uvidím se potom."Otočila jsem se a zrichlila tempo do třídy.Ještě že nemám s ní biologi.

•O čem myslíš že bude tento příběh?
•Co se stalo rodičům od Sarah?
•Proč chce jít Sarah na jejich hrob?

3.Díl(Z příběhu to jsem celá já)

14. ledna 2012 v 16:12 | ♦Nick-Čiperka♦•
Doma jsem si četla, nikdo tu nebyl. Bylo tu takové ticho až jsem se bála. Semnělo se a já jsem si šla nachystat věci do školy. Zazvonil telefon. Strašně jsem se lekla. Než jsem k němu stihla dojít tak dozvonil. Sedla jsem si na posel a koukla jsem se kdo mi volal. NEZNÁMÉ ČÍSLO.,,Asi omyl"Řekla jsem si.Pomalu se oevíraly dveřa a v tom na mně něco zařvalo:"Julie, pojď dolů."
Byl to mamčin hlas. Sešla jsem po schodech, mamka se na mně tak usmívala jako by se něco stalo, něco dobrého."Julie dneska jsem potkala pár tvých učitelů."Zděsila jsem se. Ale po pár sekundách mi došlo že řekla pár učitelů.:,,Pár učitelů?"
,,Jo před Resaraci byly tak slušně oblečení. Chvíli jsme se tam bavily.",,O čem?" ,,Jenim o známkách a jsem na tebe pišná, máž samé dvojky." ,,Aha". Byla jsem z jedné strany ráda ale z té druhé srany ne. Zase mi budou říka že jsem šprka. Něco s tým musím uděla....

•Co si myslíš že Julie udělá?
♦Líbí se ti aspoň trochu příběh??
•Nebylo to až moc krátké?

2.díl-(Z příběhu to jsem celá já!)

6. srpna 2011 v 23:11 | ♦•Nick-Čipera♦•
(Jen bych chtěla říct že příběh je mnou napsán a je smyšlený!)

Než jsem se dala zase do pucu z tohoho že jsem dostala dobrou známku jsem si vzopmněla že zítra jedeme navílet, a já nejsem připravená. Nemám jízdenku sakra kde jí mám sehnat? Do obchodu jsme mi vážně nechce! Jedině na kole. Vyšla jsem ze třídy, celá štastná že mám svůj štastný den. Zatočila jsem do prava a šla chvíli rovně až jsem došla k šatně. Byl tam Mark, Elen a Marek.
Marek:"Ale, ale kdoto přišel"?
Elen:"Naše malá šprtka"!
Marek:"Jak dlouho jses nám na testy šprtala"?
Ele:"Počkat..budu hádat.-Celý den, chudák ani srandu si neužije, nojo šprtka"!
Já:"Já nejsem šprtka, neučila jsem se"!
Marek:"Nepovídej ale určitě ho to by si nemněla poslední dobou tak dobré známky."Odpoveděla bral si pomalu bagl a jablko.
Elen:"Tak mně napadlo, že si s Markem ve fyzice ve dle tebe sedneme."Řekla s radostí.
Já:"Ani náhodou"!Odřekla jsem.
Marek:"Ale jo, kdo nám v tom zabrání"? Kousl do jablka a oba odešly.
Mark:"Nejsi šprtka, jen se ti daří"!Řekl na to.
Já:"Nejsem, já nejsem"!
Mark:"Neposluchej je jsou oba ubozí,jsi uplně jiná než ostatní.."!
Já:"Too jsi jim mohl řříct, nebudu tu strácet čas a půjdu čau"!A rychle jsem odešla.


(PROMIŃTE ŽE JE TO TAK KRÁTKE!)Nevinný

1.Díl-Dobré známky(zatím)

2. února 2011 v 13:19 | ♦•Nick-Čipera♦•
Ráno jsem vztala a šla vyvenčit Arama.Za 15 minut jsem se vrátila a mamka už nebyla doma.Ani holky.No bylo teprve l:24 hodin a holky šli dnes dříve...ani mi to nevadí.No takže jsem uplně  doma sama no ještě s domácími mazlíčky.Otevřela jsem1 balíčegk granulí a nasipala jim  do misek.!☺No a ještě vodu.No už bylo půl a tak jesem sešla převlíct,a v mikině jsem našla náramek.Neřešila jsem to a šla jsem se nasnídat.Ještě že tu školu mám tak blízko.Pomaličku jsem šla do školy...byla jsem tam za 5-10 minut?
                        

                            1.Hodina

                              jsme měli angličtinu...
 Paní uč.:,,No,děti napíšeme si testík...jenom maloučký.."!!Celá třída byla proti ale mě to bylo umpřímě jedno...rozdávala testy....za 30 min.jsem to měla napsaný!!

                                 5.Hodina

Paní uč.:,,No test dopadl velmi blbě...Ulík za 5,Stay za 5 rejpalová za 4-až 5!"Už jsem si říkal aže mám za 4..ale...Paní uč,?Julie ta máš za 1!!"Potom tam tlachala že si majíze mě zebrat příklad...no ale jaá jsem se neučila! no ale mamka bude štastná!No na druhy den jsme psali test za fyziky...bože!!Moc mi to nešlo odpověděla jsem jen na 8 otázek z jedenácti!...no na další den jsme se dozvěděla tu známku ....1-!!Já a z fyziky1.-?To nedje do hromady!!
   

                                 Pokračování Příště

www.Siminkapetik.blog.cz

Uvod-To jsem celá já!!

30. ledna 2011 v 18:35 | ♦•Nick-Čipera•♦
No,newím jak začít.A tak mě napadá že se nejprve představím. Jmenuji se Julie Peterensová.Mám dvě sestry!!!Jmenují se Nina a Nika. Nině bude18 let.Nikitě 16. No a mi je 13.Jsem nejmladší a chodím do 7 třídy!!!.Do B!!!.Nikita chodí do 9!!!.Na stejnou školu co já. Nina  chodí na střední!!!.
Mamka se jmenuje Alice. Pracuje jako veterinářka. Tatínek je už dávno po smrti. No není to tak dávno.Asik 3 Roky!?.To mi bylo 10 let. Ani si nepamatuju datum.... Pamatuju si jak máma přišla domů s brekem a říkala at si nasedneme do auta že jedeme do nemocnice. Táta měl rakovinu. Ale už dost. Zpátky do reality...No mám dva mazlíčky...:Kočičku Čiperku a pejska Arama. Čipera je domácí kočka zkřížená s norskou rasou.Aram je rasa německý ovčák zkřížený s rotrívrem. a s dalmatínem.Nina má také pejska.No vlastně fenku jménem Bella.Čokoládová  Labladorka. Nika má rada koně ale toho si nemůžeme dovolit.!Tak má rada kočky a má ráda svého kocoura matese.Je rezavý  tlustý.Maminka má pejská no newím jak se jmenu je to plemeno přesně ale mislím že nějak tak A dog white.No prostě Setík.Svetr.Jmenuje se Ben!No to bude tak vše!!
pr
(fotka z googlu příště budou mo je focené nebo udělané fotky!!!-příběh muj nekopíruj!!
 
 

Reklama