Říjen 2010

1.Bleskovka!!!

30. října 2010 v 11:24 | SiminkaPetik |  Soutěže

                                     1.BLESKOVKA:

     PROSÍM:zučastněte se!!Děkuji :D :D :D :D :D !!
                                           
                                           1.Jak se máš?
                                          2. Hrsješ the Sims 2 nebo 3(Nebo vubec ho nehraješ!?)
                                           3.Jaký NOVÝ datadisk k TS3 tedˇ vyšel?
                                           4.Ten obrázek patři ke hře The sims2 NeboTS3?
                                           5.Po kolikatén si namém blogu?:D :D
                                          6. Děkuju,a měj se hezky,a zase někdy přidˇ!!


                                                             
ts?
                              

Ts3 Pets

30. října 2010 v 11:02 | SiminkaPetik |  Novinky
víte že vijit nový datadisk  k Ts3 Pets!!?Koukala jsem se na vydejo a vypadáto faakt ssuprově!!!Asi si koupim Ts3!!


                    THE SIMS 3- PETS:


                      Takhle by to mělo vypadat (oddálene!!)
                            
pejsek!!ts3pets
            Dalši pejsek(Odálene!!)Krasny husky že?:D :D
pejsek!!ts3petss
              Pejsek Husky(Přiblížení-hlava)!!!
Ts3pets-husky
Mě se to stršně libí!!Co vám?

Tak.................

20. října 2010 v 12:56 | SiminkaPetik |  Pitomosti
No tak už jsem zase tu nebojete,ten slíbený článek vám napíšu :D :D :D :D :D :D!!!!No ale až budu doma!!!(jem ve škole!!!Máme informatiku :D :D :D :D)

The sims 3...

17. října 2010 v 16:43 Novinky
S příchodem páteční noci se zatmělo nad pražským klubem Jetset. A to nejen doslova, ale také obrazně - konal se zde komunitní srazu spojený s předváděčkou datadisku Sims 3: Po setmění. A co se tedy po avizovaném setmění událo? Přinášíme vám vlastní fotoreport. Přítomní fanoušci si rozšíření pochvalovali. Vyzkoušeli jste si již rušný noční život se svými simíky? Těšíme se na vaše hodnocení! Šanci máte ještě v Brně a Bratislavě. Případně si hru zakoupit a vyslat simíky do ulic.
Obrázek ze hryObrázek ze hry Obrázek ze hry Obrázek ze hry Obrázek ze hry Obrázek ze hry Obrázek ze hry Obrázek ze hry Obrázek ze hry Obrázek ze hry Obrázek ze hry
Na akci bylo mnoho fanoušků, kteří si s nadšením navý titul řádně ozkoušeli a také mohli okusit jaký je život běžného simíka v obří televizní obrazovce. Na akci totiž byla také konzolová verze The Sims 3 (konkrétně ve verzi pro PS3), jejíž vydání je také již velmi na spadnutí. Musím říct, že menu bylo opravdu parádní a editor tvorby simů se nemusí vedle svého počítačového bratříčka vůbec stydět. Jen to ovládání se za tu chvilku opravdu nedalo dostat do rukou.
Obrázek ze hry Obrázek ze hry Obrázek ze hry Obrázek ze hry Obrázek ze hry Obrázek ze hry    Obrázek ze hry Obrázek ze hry

1. Díl-Obyčejní den

17. října 2010 v 16:27 | SiminkaPetik


gdf
Rano jsem vstala a šla jsem si něco oblect ale nevěděla jsem co!
segra se honem oblekla
Segra jse rychle oblékla a ale nevěděla jaký si udělá učes..no ta stim naděla :D :D
lolooloo
Rychle jsem na sebe něco hodila a sešla jsem po schodech a zapla radio..chvili jsem tančila
jjjk
Pak jsem šla jse najist tatˇka už sedel a papal..
hi

Segra si udělala ružovýý vlasy!!No jejej!!
kkko

Tatka:holkyběžte už,jk přídete ze školy tak si promluvíme!Tak jsme šly ani ne jsme byly za 15 min.ve škole.dneska mě všichni kluci zdravily.Se divi proto že jsem ve škole tepr šestý den.
lolooloplollo
Přijely jsme domu Segřiné znamky:3,5,3 Moje:1,1,2,1!Mamka
hahadka
Pak jsme vyděli jak se mamka s tatou hadaji ale nevěděli jsme proč!Já:Mami tati proč se zase hádate!Tatka:Ale nic!Mamka já ti dam nic!Kdy jím to chceš řict?KDyž zitra mají přijet it stěhováci!Segra a já:Stěhováci?                                                                                                                       Pokračování Přištš!!!Úvod komikxu-Ta Škola

1. října 2010 v 20:10 | SiminkaPetik
Ahoj tak tohle jsem já Elizabhet Sparkijová Všichni mi řikaji ema ale newim proč.Přistěhovla jsem se z 3afranovápřestěhovali jsme se protože tatka tu musel jet pracovně a pak mu nabidly praci tady..za vice penez..tak že jsem musela opustit sveho kluka Tomase....
Ema
Tohle je má setra Cleo je to super segra a zaroven kamoška..ale nekdy se fakt chova jak barbie!Ale je to moje segra!Je zabavna a vždy klasne upravená!
Cleo
Tohle je moje Mamka Nina
Nina

je hodně hodna chytrá zabavna ale nema rada praci tak je v domacnosti(před tim si vydelavala  jako učitelka matematiky přirodopisy a informatiky ale tady už nechce ppracovat......


Tohle je muj tatka Enrique,pracuje jako Obchodnik Je hodny ale ma nekdy svoje mouchy!
enrique
Tohle je moje babička Alžběta a bude se stěhovat!Byla u nas jen dočastně nebo nemohla najit žadny dum ale ted ho našla!Je hodna a vždy me podrži  a když se mamka s tatou hadaj tak  ja a sestra deme dycky k ni!!
Babička!!
Mamčina nejlepší kamarada  Stefaie Newbarkova bydli tady už 8 let jeji dcera je moji nej kamoškou takže jem i zarověn rada že jsme se tady přestehovaly!Je hodna takže i kni chodime často!
ghv
Tak tohle je moje nej kamoška Emilie Newbarkova před 6 lety ji umřel otec na rakovinu plic,ale ona se pomalu z toho zpamatovava!Je to faj kamoška a vždy mi se všim poradi!!Mám ji moc Rada!
Emilie
Tohle je od Emilie bratr je moc hezkej a libi se mi s tomasem se musela rozejid..A Lukas se mistrašně libi je srandovní  klasnej a hodnej!
Lukas
Tohle je náš dum!je ezkej a velkej ale když ted budeme mit psa :)
dum!!

Tak to jsme my všichni :)
My všichni

Sorry

1. října 2010 v 18:57 | SiminkaPetik |  Pitomosti
Ahoj....prominˇte že jsem tu dlouho nebyla....tedˇ kdyš jsem na druhém ztupni tak to začíná byt těší a těší...mno a posledni dobou mam traple s kamošy......!Ale mam pro vas dobrou i špatnou zprávu :( :)!!!ten komix který jsem psala už nebudu psát protože nemám už the sims3!Ale ta lepši zprava je že budu psat novej komix z the sims2!!Tak ja du dělat úúúúúvod papiikkk mějte se :)!!!