ovoláni...

20. července 2010 v 11:26 | ?????? |  Novinky
                                              Povolání snú:Vynálezce :)

Proč jezdit autobusem? Sedneš ke stolu a navrhneš vznášedlo. Je to přeci jednoduché jako facka.Spojíš tohle s tamtím, vyvrtáš pár děr, připojíš motor ze staré babety, trysku z vysavače namontuješ obráceně, připojíš gyroskop a elektromagnet a frrr... Teď už tě autobusy nezajímají. Dorazíš do školy nebo do práce a tam vidíš, jak tvojí kolegyni stále padají tužky ze stolu. Navrhnout multifunkční stojan na psací potřeby je pro tebe hračkou. Nebaví tě připojovat elektrické přístroje kabelem do zásuvky? Vzpomeneš si na svého předchůdce Nikolu Teslu a domyslíš jeho teorii o přenosu energie vzduchem a rázem ti celé lidstvo bude děkovat.
Vynálezce
                                           
                                                Povoláni snú:Krotitel Duchú  

                                     Máš pocit, že se na tebe někdo dívá, ale když se otočíš, nikoho nevidíš? Taky ti připadá, že když pohneš hlavou, spatříš na samotném kraji zorného pole podivné stíny? Nezdá se ti, že některé tvé věci záhadně mizí a později se objevují na jiném místě? Nediv se, nejsme tu sami. Všude kolem nás jsou duchové, démoni a další bytosti, které zlepšují nebo ztrpčují lidem život. Zvlášť proti zlým duchům je potřeba bojovat! Existuje spousta možností, jak na to. Někdo doma kreslí pentagramy a zapaluje svíčky, někdo běhá po domech s virgulí, další zase odříkává záhadné duchařské formule.
Krotitel duchu
Povolání snú:Hasič
   Dříve se říkalo hasičům požárníci, jako by snad ohně zakládali a ne hasili. Dnes už máme v názvosloví jasno a nemusíme se obávat zavolat si v případě potřeby o jejich pomoc. Jenže ani hasič není úplně přesný výraz, protože tohle povolání nemá za úkol jenom hašení požárů. Hasiči zachraňují lidi při povodních, dopravních nehodách a zajišťují technickou pomoc i při dalších katastrofách. Například když vyliješ barel nafty do řeky (samozřejmě omylem), nevolej Greenpeace ani Děti země, ale vytoč 150 a ohlas událost přímo hasičům. Dočkáš se rychlého příjezdu svalnatých chlapíků navlečených v modrožlutých kombinézách, kteří se bleskově pustí do práce.
Hasič!
                Povolání snú:Dektektiv
             Už od úsvitů věků se rodili nejen správní a féroví lidé, ale také kriminálníci. Vrazi, zloději a podvodníci se snaží získat propěch z toho, že na ostatních páchají různá příkoří. Proto jsou tu detektivové a kriminalisté, aby nás chránili a bránili gaunerům v páchání dalšího zla. Sherlock Holmes nebyl ani první, ani poslední. Před ním i po něm tu byla spousta detektivů a pokud máš fištrón, nenecháš se jen tak zastrašit a nebojíš se za dobro společnosti nasadit vlastní život, můžeš se detektivem stát i ty!
Detektiv!
              Povolání snú:ArchitektUž od úsvitů věků se rodili nejen správní a féroví lidé, ale také kriminálníci. Vrazi, zloději a podvodníci se snaží získat propěch z toho, že na ostatních páchají různá příkoří. Proto jsou tu detektivové a kriminalisté, aby nás chránili a bránili gaunerům v páchání dalšího zla. Sherlock Holmes nebyl ani první, ani poslední. Před ním i po něm tu byla spousta detektivů a pokud máš fištrón, nenecháš se jen tak zastrašit a nebojíš se za dobro společnosti nasadit vlastní život, můžeš se detektivem stát i ty!
Architekt

                    Povolání snú:tatér 
                        Už od pravěku si lidé zdobí tělo kamínky a barvami, přívěsky a náhrdelníky, ale také nakreslenými ornamenty. Dneska si každý může ozdobit své tělo třeba v tetovacím salónu. Pokud si člověk vybere nějaký ornament nebo obrázek, kterým by se na svém těle chtěl chlubit celý život, zaskočí k tatérovi a ten na kůži vytetuje, co si jen bude zákazník přát. Je libo kotvu na biceps jako námořníci? Květinku na záda, která pokvete vždy, když nebude schovaná pod mikinou? Není problém, tatér nakreslí, co budeš chtit.

        
tatér!
  Povoláni snú:sochař
                             Ve čtyřech letech plácáš na písku bábovičky, v osmi stavíš z písku hrady. Ve dvanácti sestavuješ mosty ze sirek a v šestnácti tvaruješ hlínu do podoby hrnečku. Ve dvaceti vyřezáváš sošky ze dřeva nebo je uplácáváš z jílu. Tak nám netvrď, že nejsi sochař! Máš neposedné prsty, pořád si s něčím hraješ a když vidíš nějaký materiál, tak si představuješ, co by z něho šlo vytvořit. V balvanu u cesty vidíš skřítka, ve vykotlaném kmeni tančící víly. Tvoje kreativita nezná mezí a každý nápad je pro tebe výzvou.
sochař!
                     Povolání snu:Lekář
                                  Nemáš rád návštěvy u zubaře? Nejseš sám. Stačí si jen představit všechny ty výhrůžně vypadající nástroje a hned každého přejde chuť vůbec ještě někdy otevřít pusu. Nebo vzpomeň na to, jak ti lékař drhnul odřeninu kartáčem, aby z ní dostal špínu, místo aby ji pofoukal a namazal nějakým zázračným lékem proti bolesti. Ať máme doktory rádi nebo ne, jsou pro nás nenahraditelní. Každý den léčí naše bolístky nebo dokonce zachraňují životy. Bez lékařů se lidstvo nikdy neobešlo a díky pokroku v medicíně se podařilo vymýtit spoustu nemocí.
lékař!!!
A víte jakéé je to deváte? :) jetli jo tak mi to napište :)do komentářu(a připište číím byste chtěli byt v the sim 3-Povolání snú :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama