Červenec 2010

asi...

20. července 2010 v 20:15 | Siminkapetiiik |  Pitomosti
Asi dalši dil budu psat ve čtvrtek? :)

1.Díl-Ztratila jsem kamošku?

20. července 2010 v 19:24 | Siminkapetiiik
25
KKonečně ráno,nechtělo semi  ani moc ustlat postel ale udělala jsem to...
416
Pak sem se převlekla,do svého obliveného oblečení..
5456
Šla jsem dolu a mylela jsem si že všichni spí.Ale mamka už byla v zhůru..byla ny pc.a pasla novou knihu..
5
Pak jsem šla si dát snidani,měla jsem lupínky xDNo a že je dneska Neděle tak nemusím do školy..:( tak zaju za Andy..
48
No ale vyrušila mě sestra...začla mi něco říkat ale ja sem musela jiít!Tak sem ji řekla:"Prominˇs- egro ale musim jit,čau"!Jak sem to dořkela udělala na mě obličej !Divnééé!!Vždy by mi řekla:jo tak di!
56
Potom jsem jen vyděla jak sama se sebou
lol!!
Pak sem šla za Andy!
u andy
Zazvonila jsem a od andy maminka mi otevře dveře a pustila mě do vnitř,s andy sme probiraly školu,a pak jsme
654
 dělali obličeje zeptala jsem se ji jestli budem knam"Jo,pudem u nás je tedˇ rušno!Tak sme šli!
555
Pak jsme se bavily....
Ne!!!!!!!!!!!!!
Zeptala jsem se ji"Andy nechceš u mě přespat"?!"Ne nechci,no mamka mi to nedovoli?
lnk
,musím jit,čau"!Potom jsem tam jenom stala a řikala si "to tak!!Určitě nechceš u mě spát ale newíím proč"!!!
5665
Pak už jsem stala a u okna a koukala jak odchází :( :( :(...

komix!!!!!!!!!!!!

20. července 2010 v 11:39 | siminkapetik
Tak já du vymíšlet ten komix-ppp :)
the sims3 !

Povolání snu!

20. července 2010 v 11:33
:).

Módní návrhářka

Nebylo by to fajn, mít nádání a možnost navrhovat si oblečení sama? Tvé úterní plavky ti připadají z módy, tak si navrhneš na středu nové. Švadlenky ti je ušijí s radostí, že mohou dělat originální a neokoukané kousky. Už žádný New Yorker nebo Kenvelo, ale tvoje vlastní značka a tvoje vlastní hadříky, které nemá nikdo jiný. Ostatní ti budou jenom závidět. Budou chtít to, co máš ty. Nebude to dlouho trvat, a už budou před tvými dveřmi stát frontu filmové herečky, topmodelky nebo bohatí arabští šejkové. Lucie Bílá se vykašle na Liběnu Rochovou a objedná si večerní róbu od tebe. Leoš Mareš odloží své podvlíkačky a oblíkne extravagantní jutový pytel s tvojí cedulkou
na zadku. Budeš si vybírat ty nejhezčí látky a kreslit na ně křídou vlastní vize o tom, jak vypadá cool výstřih nebo lem sukně. Celý módní svět se bude točit kolem tebe a bedlivě sledovat každý tvůj krok. Vezmeš si na sebe síťovaný topík a druhý den ho budou mít všichni. Zapomeneš si sukni a druhý den budou všichni dole bez. Ale jenom tyjediná budeš vždycky o ten krok vepředu.

ovoláni...

20. července 2010 v 11:26 | ?????? |  Novinky
                                              Povolání snú:Vynálezce :)

Proč jezdit autobusem? Sedneš ke stolu a navrhneš vznášedlo. Je to přeci jednoduché jako facka.Spojíš tohle s tamtím, vyvrtáš pár děr, připojíš motor ze staré babety, trysku z vysavače namontuješ obráceně, připojíš gyroskop a elektromagnet a frrr... Teď už tě autobusy nezajímají. Dorazíš do školy nebo do práce a tam vidíš, jak tvojí kolegyni stále padají tužky ze stolu. Navrhnout multifunkční stojan na psací potřeby je pro tebe hračkou. Nebaví tě připojovat elektrické přístroje kabelem do zásuvky? Vzpomeneš si na svého předchůdce Nikolu Teslu a domyslíš jeho teorii o přenosu energie vzduchem a rázem ti celé lidstvo bude děkovat.
Vynálezce
                                           
                                                Povoláni snú:Krotitel Duchú  

                                     Máš pocit, že se na tebe někdo dívá, ale když se otočíš, nikoho nevidíš? Taky ti připadá, že když pohneš hlavou, spatříš na samotném kraji zorného pole podivné stíny? Nezdá se ti, že některé tvé věci záhadně mizí a později se objevují na jiném místě? Nediv se, nejsme tu sami. Všude kolem nás jsou duchové, démoni a další bytosti, které zlepšují nebo ztrpčují lidem život. Zvlášť proti zlým duchům je potřeba bojovat! Existuje spousta možností, jak na to. Někdo doma kreslí pentagramy a zapaluje svíčky, někdo běhá po domech s virgulí, další zase odříkává záhadné duchařské formule.
Krotitel duchu
Povolání snú:Hasič
   Dříve se říkalo hasičům požárníci, jako by snad ohně zakládali a ne hasili. Dnes už máme v názvosloví jasno a nemusíme se obávat zavolat si v případě potřeby o jejich pomoc. Jenže ani hasič není úplně přesný výraz, protože tohle povolání nemá za úkol jenom hašení požárů. Hasiči zachraňují lidi při povodních, dopravních nehodách a zajišťují technickou pomoc i při dalších katastrofách. Například když vyliješ barel nafty do řeky (samozřejmě omylem), nevolej Greenpeace ani Děti země, ale vytoč 150 a ohlas událost přímo hasičům. Dočkáš se rychlého příjezdu svalnatých chlapíků navlečených v modrožlutých kombinézách, kteří se bleskově pustí do práce.
Hasič!
                Povolání snú:Dektektiv
             Už od úsvitů věků se rodili nejen správní a féroví lidé, ale také kriminálníci. Vrazi, zloději a podvodníci se snaží získat propěch z toho, že na ostatních páchají různá příkoří. Proto jsou tu detektivové a kriminalisté, aby nás chránili a bránili gaunerům v páchání dalšího zla. Sherlock Holmes nebyl ani první, ani poslední. Před ním i po něm tu byla spousta detektivů a pokud máš fištrón, nenecháš se jen tak zastrašit a nebojíš se za dobro společnosti nasadit vlastní život, můžeš se detektivem stát i ty!
Detektiv!
              Povolání snú:ArchitektUž od úsvitů věků se rodili nejen správní a féroví lidé, ale také kriminálníci. Vrazi, zloději a podvodníci se snaží získat propěch z toho, že na ostatních páchají různá příkoří. Proto jsou tu detektivové a kriminalisté, aby nás chránili a bránili gaunerům v páchání dalšího zla. Sherlock Holmes nebyl ani první, ani poslední. Před ním i po něm tu byla spousta detektivů a pokud máš fištrón, nenecháš se jen tak zastrašit a nebojíš se za dobro společnosti nasadit vlastní život, můžeš se detektivem stát i ty!
Architekt

                    Povolání snú:tatér 
                        Už od pravěku si lidé zdobí tělo kamínky a barvami, přívěsky a náhrdelníky, ale také nakreslenými ornamenty. Dneska si každý může ozdobit své tělo třeba v tetovacím salónu. Pokud si člověk vybere nějaký ornament nebo obrázek, kterým by se na svém těle chtěl chlubit celý život, zaskočí k tatérovi a ten na kůži vytetuje, co si jen bude zákazník přát. Je libo kotvu na biceps jako námořníci? Květinku na záda, která pokvete vždy, když nebude schovaná pod mikinou? Není problém, tatér nakreslí, co budeš chtit.

        
tatér!
  Povoláni snú:sochař
                             Ve čtyřech letech plácáš na písku bábovičky, v osmi stavíš z písku hrady. Ve dvanácti sestavuješ mosty ze sirek a v šestnácti tvaruješ hlínu do podoby hrnečku. Ve dvaceti vyřezáváš sošky ze dřeva nebo je uplácáváš z jílu. Tak nám netvrď, že nejsi sochař! Máš neposedné prsty, pořád si s něčím hraješ a když vidíš nějaký materiál, tak si představuješ, co by z něho šlo vytvořit. V balvanu u cesty vidíš skřítka, ve vykotlaném kmeni tančící víly. Tvoje kreativita nezná mezí a každý nápad je pro tebe výzvou.
sochař!
                     Povolání snu:Lekář
                                  Nemáš rád návštěvy u zubaře? Nejseš sám. Stačí si jen představit všechny ty výhrůžně vypadající nástroje a hned každého přejde chuť vůbec ještě někdy otevřít pusu. Nebo vzpomeň na to, jak ti lékař drhnul odřeninu kartáčem, aby z ní dostal špínu, místo aby ji pofoukal a namazal nějakým zázračným lékem proti bolesti. Ať máme doktory rádi nebo ne, jsou pro nás nenahraditelní. Každý den léčí naše bolístky nebo dokonce zachraňují životy. Bez lékařů se lidstvo nikdy neobešlo a díky pokroku v medicíně se podařilo vymýtit spoustu nemocí.
lékař!!!
A víte jakéé je to deváte? :) jetli jo tak mi to napište :)do komentářu(a připište číím byste chtěli byt v the sim 3-Povolání snú :)

TThe siims 3!!

20. července 2010 v 10:12
The sims 3 :)

Novinka¨?

20. července 2010 v 10:08 | Siminkapetiiik |  Novinky
!!Pro instalaci aktualizace spusť   hru a ve spouštěči použijte záložku "Aktualizace". !!!

!!Tato herní aktualizace obsahuje:

 • Když budete cestovat do Egypta, Číny nebo Francie, nebudou se již mrtví příbuzní zobrazovat v rodokmenu jako živí
 • Simíci, kteří si budou chtít prohlédnout malby na stěnách bazénu, již nebudou chodit po vodě
 • Opravena "Chyba 13," která se objevovala při uložení hry těsně před tím, než váš Simík upravil někomu vzhled
 • Lovci duchů se již nemohou před dětmi "chlubit Vypuzovačem bánší"
 • Opravena chyba, která bránila hráčům změnit aktivní domácnost v režimu editace města
 • Opravena chyba, která bránila Simíkům rybařit, když měli ve svém osobním inventáři některé typy semen
 • Simíci nyní opustí policejní stanici při interakci "Udělat podřadnější policejní práci," když budou dostatečně stresovaní
 • Hra již dočasně nezamrzne při projíždění pozemků rodinných domů umístěných hráči za použití nástroje "Upravit svět" v režimu editace města
 • Sochy v sochařské dílně bude možné použít i po zrušení interakce přetáhnout v režimu nakupování
 • Módní salón bude možné použít i po vyvolání hlavní nabídky při vytváření úpravy vzhledu
 • Uživatelé již nemohou umístit pozemky na chodníky za použití nástroje "Upravit svět" v režimu editace města
 • Sochy vytvořené Simíky budou již řádně fungovat, když je hráči dokončí v sochařské dílně, a pak uloží a nahrají hru
 • Požární vozidla zůstanou použitelná i poté, co s nimi Simíci odjedou do Egypta, Číny nebo Francie
 • Opravena chyba, která bránila soukromým vyšetřovatelům dokončit případy při určitém postupu
 • Simíci, kteří vykonávají profesi požárníka nebo lovce duchů, mohou ve své kariéře pokračovat i poté, co byla domácnost uložena do knihovny a následně vrácena do města
 • Opravena chyba, kvůli které se Simíci při nahrávání uložené hry stávali neviditelnými
 • Obsah ke hře The Sims 3 nahrávaný pomocí verze spouštěče z The Sims 3 Povolání snů již náležitě funguje
 • Opravena animace interakce se sběračem "Začít sbírat!" (63294)
 • Opravena chyba, kvůli které při opětovném nahrání pozice mizeli členové domácnosti
 • Zlepšovač nálady "Skvělá přednáška!" již má svoji ikonu
 • Simíci ze sousedství, kteří nejsou v momentálně aktivní domácnosti, si již správně přestanou hrát se sadou na Gnubb
 • Opravena chyba, kvůli které vztahy Simíků skončily, když odcestovali do Egypta, Číny nebo Francie
 • Kouzelný prádelní skřítek Abrakadabra již nebude bránit Simíkům v pohybu po tom, co zmizí
 • Opravena chyba, kdy hra padala při nastavení alarmu u nezávislých pracovníků
 • Nástroj Tvoření světa bude nyní správně fungovat i po instalaci The Sims 3 Povolání snů
 • Simíci již nebudou při přepnutí aktivní domácnosti po oslavě donekonečna slavit na radnici
 • Opravena chyba, kvůli které měli Simíci po zestárnutí poničené nebo nevhodné účesy
 • Vynálezy prodané v obchodě s použitým zbožím se budou nyní vynálezci, který je nezávislým pracovníkem, započítávat k povýšení
 • Animace Simíků se již nepřeruší po použití interakce "Nabídnout tetování Simíkovi..."
 • Pouze Mac: Opraveny chybné textové řetězce v české verzi spouštěče
 • Pouze Mac: Opraveno padání při použití digitálního stahování pro Mac
 • Pouze Mac: Opraveno několik chybně zvýrazňovaných ikon ve spouštěči
 • Pouze Mac: Opravena chyba, která způsobovala pád hry, když uživatelé umístili pozemek za použití nástroje "Upravit svět" v režimu editace města

Uvod-Osud

20. července 2010 v 1:54 | Siminkapetiiik
Ahoj tak tohle jsem já Stefanie Andresowa ale všichni mi řikají Stíví.Je mi 15 a přestupuju  na Matematické gymnázium..Stašně bych si přála kočku nebo pejska ale mám na srst alergiy..Ráda hraju na kytaru.Jen doufáám že si někdy najdu toho kluka..xD
Stefanie..
Tohle je moje sestra:Nina Andresowa,ona je jina než já..je drza,má rada žužovou a je dětinská..a vždy ji musíím pomoc s domacimy úkoly...jinač má rada koukání na  Tv a SPORT.
Nina..
Tohle je moje matka Reign Andresowa,Je pořádna takže pořad po nás uklizí,rada čte a pracuje jako spisovatelka..má rada pc,pořádek a našíí malou knihovnu.
Mamka..
Tak a Tohle je múj Tatˇka,Alex Andreson,když si ani já nevim s ukoly rady tak du zanim..je sportovní typ,náš kutil,a knihomol!Pracuje jako lékař.
Alex..
Tohle je moje nejlepšíí kamoška Andrea Jenesová..známe se asi už 2 roky(přistěhovalase před 3 rokama xD)
Nej..
A tohle je náš domeček...:) No celkem malýý
Domeček

Thesims 3.....................

19. července 2010 v 22:36 | siminkapetik
Zítra ne bo ve středu začnu psát KOMIX!!!!!   Tak ja du vymííšlet UVOD!! :)
xD


The sims 3..

19. července 2010 v 18:51 | siminkapetik
Tady mááte 2 obrázky ze hry the sims...vyfotila jsem je před chvili :) xD
1
2
xD jo a prominte že jsem tu nebyla :)